ICONFIT komanda2020-12-07T10:52:21+00:00

ICONFIT produktus vartoja tūkstančiai profesionalių ir mėgėjų sportininkų. Džiaugiamės galėdami savo kokybiškais produktais prisidėti prie aukštų tikslų ir palaikyti sveiką gyvenimo būdą.

Daugelis sportininkų taip pat yra labai vertinami treneriai bei mitybos specialistai, kurie aktyviai dalyvauja kuriant produktus. Todėl galime užtikrinti, kad ICONFIT produktai yra aukštos kokybės ir sveiki. Skaitykite daugiau apie mūsų komandą ir sekite jų veiklą.

Siim Savisaar

SIIM SAVISAAR (KLASIKINIS KULTŪRIZMAS): Siim 2018 m. buvo apdovanotas Europos sidabro medaliu ir yra daugkartinis Estijos klasikinio kultūrizmo čempionas. Kasdien Tartu besitreniruojantis Siim taip pat yra labai vertinamas asmeninis treneris ir kineziterapeutas.

KERLI DJOMINA (BIKINI KŪNO RENGYBA): Kerli yra Estijos čempionato sidabro medalininkė, aktyvi sportininkė ir tinklaraštininkė.

OTT KIIVIKAS (KULTŪRIZMAS): Ott, be abejo, yra geriausiai žinomas ir daugiausiai pasiekęs Estijos kultūrizmo sportininkas. 20 kartų Estijos kultūrizmo čempionas, 2016 m. Europos čempionas ir Mr. „Olympia Amateur“ ir daugybė kitų puikių pasiekimų.

Mihkel Ruut

MONIKA SOOP (MITYBOS KONSULTANTĖ): Monika yra vertinama asmeninė trenerė ir mitybos specialistė, padėjusi daugeliui pradėti praktikuoti sveikesnį gyvenimo būdą. Monika dirba klube „MyFitness“, ji sukūrė populiarias „The New You“ sveikatinimo ir svorio metimo programas.

Mihkel Ruut

CHRISTIN-AMANI KIIVIKAS (BIKINI KŪNO RENGYBA): Kylanti Estijos fitneso žvaigždė ir 2019 m. Estijos jaunių čempionė, jaunių pasaulio čempionate užėmė aukštą penktąją vietą.

JANNO TALUMAA (KULTŪRIZMAS): Janno yra 2017 m. Estijos jaunimo kultūrizmo čempionas ir perspektyvus jaunas sportininkas. Mums malonu palaikyti Janno siekiant puikių pasiekimų.

Mihkel Ruut

ALEKSEI LARIN (MUAY THAI): Aleksejus yra vienas sėkmingiausių Muay Thai kovotojų Estijoje, kuris daug laiko praleidžia treniruotėse pas Tailando meistrus.

Mihkel Ruut

MIHKEL RUUT (SUNKIOJI ATLETIKA): Mihkel yra kelių Estijos jaunių rekordų savininkas ir Estijos čempionas.