ICONFIT2020-12-07T10:50:35+00:00

ICONFIT / Apie įmonę

Estijos gamintoja • Įkurta 2013 m. • Didžiausia Baltijos šalyse •

ICONFIT yra Estijos gamintoja: Estijos šeimyninė įmonė buvo įkurta 2013 m., šiuo išaugo į didžiausią sporto papildų ir sveiko maisto gamintoją Baltijos šalyse. Mes nuolat investuojame į naujų produktų kūrimą, nes norime dar labiau išplėsti daugiau nei 100 produktų pavadinimų asortimentą. ICONFIT produktų galima patogiai užsisakyti mūsų interneto svetainėje, jų taip pat galima rasti beveik 100 parduotuvių ir prekybos vietų, esančių visoje Lietuvoje. Nuo 2020 m. daugiau dėmesio skiriame eksportui, nes norime, kad mūsų aukštos kokybės produktai pasiektų vis daugiau klientų įvairiose pasaulio šalyse.

  • Didžiausias sporto papildų ir sveikų maisto produktų gamintojas Baltijos šalyse. Didžiausias Estijos sporto papildų ir sveikų maisto produktų pardavėjas.
  • Kurdami produktus didžiausią dėmesį skiriame grynumui ir kokybei, vengiame dirbtinių dažiklių, stabilizatorių ir pan.
  • Siekiant užtikrinti geriausią produktų funkcionalumą, į produktų kūrimą įtraukiami geriausi Estijos sportininkai ir treneriai.
  • Sveikais maisto produktais ir papildais remiame Estijos kultūrizmo ir kūno rengybos asociaciją (EKFL) bei daugelį Estijos sportininkų.

Žaliavas renkamės tik iš patikimų ir kontroliuojamos kokybės partnerių. Jei tik įmanoma, naudojame estiškas žaliavas ir kviečiame vietinius gamintojus siūlyti mums savo produktus, kurie yra tinkami ICONFIT produktų gamybai.

Bendradarbiaudami su Estijos verslo plėtros agentūra (EAS, eas.ee ), stengiamės padidinti savo eksporto pajėgumus ir artimiausioje ateityje ICONFIT produktai pasieks kelias užsienio šalis.

Be to, nuolat didiname savo pajėgumus investuodami į naują gamybos įrangą – 2020 m. investavome į visiškai automatinę skardinių gamybos liniją. Vykdomi dar keli plėtros projektai, skirti dar labiau išplėsti ICONFIT produktų grupes ir asortimentą.

Klausimai, pasiūlymai ir bendradarbiavimo pasiūlymai: Rašykite info@iconfit.eu arba skambinkite +372 686 4045