ICONFIT2020-10-18T18:39:38+00:00

ICONFIT / Apie įmonę

Įkurta 2013 m. Estijoje • Didžiausia Baltijos šalyse •

Baltijos šalių gamintojas Nr. 1 Bendrovė buvo įkurta 2013 m., o šiandien esame didžiausia papildų sportui ir sveiko maisto gamintoja Baltijos šalyse. Nuolat investuojame į produktų kūrimą, nes norime dar labiau išplėsti daugiau nei 100 produktų pavadinimų asortimentą. ICONFIT produktus galima patogiai užsisakyti mūsų interneto svetainėje, jų taip pat galima rasti beveik 100 parduotuvių ir prekybos vietų. Nuo 2020 m. daugiau dėmesio skiriame eksportui, nes norime, kad mūsų aukštos kokybės produktai visame pasaulyje pasiektų vis daugiau klientų.

  • Didžiausias papildų sportui ir sveikų maisto produktų gamintojas Baltijos šalyse. Didžiausias papildų sportui ir sveikų maisto produktų pardavėjas Baltijos šalyse.
  • Kurdami produktus didžiausią dėmesį skiriame grynumui ir kokybei, vengiame dirbtinių dažiklių, stabilizatorių ir kt.
  • Siekiant užtikrinti geriausią produktų funkcionalumą, į produktų kūrimą įtraukiami geriausi sportininkai ir treneriai.
  • Sveikus maisto produktus ir papildus tiekiame Estijos kultūrizmo ir kūno rengybos asociacijai (EKFL) bei daugeliui sportininkų.

Žaliavas renkamės tik iš patikimų ir kontroliuojamos kokybės partnerių. Jei tik įmanoma, naudojame vietines žaliavas.

Bendradarbiaudami su Estijos verslo plėtros agentūra (EAS, eas.ee ), stengiamės padidinti savo eksporto pajėgumus, o artimiausioje ateityje ICONFIT produktai pasieks kelias užsienio šalis.

Be to, mes nuolat didiname savo gamybos pajėgumus ir investuojame į naują gamybos įrangą – 2020 m. mes investavome į visiškai automatinę skardinių gamybos liniją. Vykdomi dar keli plėtros projektai, skirti dar labiau išplėsti ICONFIT produktų grupes ir produktų asortimentą.

Klausimai, pasiūlymai, noras bendradarbiauti: rašykite info@iconfit.eu arba skambinkite +372 686 4045