Skip to content

Apie ICONFIT

2013 m. įkurta ICONFIT tapo pirmaujančia sporto, dietinių ir sveikatinančių maisto produktų gamintoja, siūlančia platų aukščiausios kokybės produktų asortimentą. Mūsų produktų galima įsigyti mūsų interneto svetainėje ir daugiau nei 500 perpardavėjų vietų. Bendradarbiaudami su sportininkais ir mitybos specialistais sukūrėme veiksmingą maisto papildų asortimentą, didžiausią dėmesį skirdami kokybei ir grynumui.

Turime savo fizinę gamyklą Taline (Estija) ir ją valdome, o retkarčiais gaminame ir kitiems Europos papildų prekių ženklams. Pirkdami ICONFIT produktus, gaunate juos tiesiogiai iš gamintojo geriausiomis kainomis. Naudojame geriausias žaliavas iš geriausių Europos gamintojų ir patikimų, įsitvirtinusių didmenininkų. Savo išrūgų baltymų produktams naudojame aukštos kokybės europietiškus išrūgų baltymų koncentratus ir visada pirmenybę teikiame ES kilmės žaliavoms.

ICONFIT - švarios mitybos bendrovė. Mūsų produktus labai vertina sportininkai ir profesionalai - visa tai dėl grynų aukštos kokybės ingredientų, nes vengiame visų nereikalingų dažiklių ir stabilizatorių. ICONFIT neabejotinai pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu, tai įrodo ir nuolat augantis mūsų lojalių klientų skaičius.

Daugiau informacijos galite rasti mūsų produktų puslapiuose ir lengvai pateikti užsakymą internetu. Užsakymai, pateikti darbo dienomis iki 13.00 EET, bus išsiųsti tą pačią dieną.

Kontaktinė informacija (šiuo adresu mažmeninės parduotuvės nėra):
ICONFIT / European Foods OÜ
Härgmäe 24 (Unit 3), Talinas, Estija
Tel: +372 686 4045
info@iconfit.eu