Skip to content

Didmeninė prekyba

- ICONFIT produktai -

ICONFIT gamina platų aukštos kokybės sveikos mitybos produktų asortimentą. Mūsų produktai kuriami įmonėje ir gaminami ES sertifikuotoje gamykloje Taline, Estijoje. Savo perpardavėjams siūlome puikius produktus patraukliomis kainomis - mūsų perpardavėjai netrukus pastebėjo, kad ICONFIT produktai greitai tampa populiariausiu jų parduodamu prekės ženklu tiek pagal pajamas, tiek pagal pelną. Jei esate atsakingas už pirkimą parduotuvei ar parduotuvių tinklui, susisiekite su mumis ir mes pateiksime jums patrauklų pasiūlymą.

  • Platus aukštos kokybės ICONFIT gaminių pasirinkimas iš vieno tiekėjo. Mūsų perpardavėjai nuolat didina savo pajamas ir mielai parduoda mūsų gaminius.
  • Lengva užsisakyti iš mūsų internetinio didmeninės prekybos portalo. Tiesiog pasirinkite gaminius, patvirtinkite užsakymą ir viskas.
  • ICONFIT papildų produktai yra oficialiai registruoti Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, todėl jais galima teisėtai prekiauti vietinėse mažmeninės prekybos parduotuvėse. Kitose šalyse teiraukitės išsamesnės informacijos, jei jūsų šalies teisės aktai reikalauja, kad produktai būtų registruojami valstybinėse sistemose.
  • Visus didmeninius užsakymus siunčiame vėliausiai kitą darbo dieną. Pristatymas paprastai trunka vos 1-2 dienas. Labai žemos nemokamo pristatymo sąlygų ribos.

Paskambinkite mums arba parašykite el. laišką, kad sužinotumėte daugiau informacijos ir pradėtumėte dirbti.

- Gamybos paslaugos -

ICONFIT turi modernią automatizuotą įrangą ir gamybos įmonę Estijoje, kuri yra sertifikuota ES. Galime kurti, maišyti ir pakuoti įvairius miltelių pavidalo maisto produktus ir maisto papildus. Susisiekite su mumis, jei jums reikia gamybos partnerio 1000 kg ir didesnėms partijoms gaminti.

  • Miltelių ir granulių mišinių maišymas pagal receptūrą.
  • Visiškai automatizuotos maišelių, skardinių ir kapsulių produktų užpildymo ir pakavimo linijos.
  • Ženklinimas pagal klientų poreikius.
  • Mažmeninei prekybai paruoštų arba nesupakuotų kapsulių produktai.

Susisiekite su mumis: Valentinas Jakimenko / valentinas.jakimenko@iconfit.eu (Tik didmeninė prekyba)