Skip to content

Mūsų sportininkai ir mitybos specialistai

ICONFIT gaminius naudoja tūkstančiai sportininkų ir laisvalaikio sporto entuziastų. Mums malonu padėti kai kuriems iš jų siekti savo tikslų ir palaikyti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą naudojant mūsų aukštos kokybės gaminius.

Keletas mūsų "Team ICONFIT" komandos sportininkų yra gerbiami treneriai ir mitybos specialistai, kurie taip pat aktyviai dalyvauja kuriant mūsų gaminius. Taip galime garantuoti, kad ICONFIT produktai pasižymi geriausia kokybe ir veiksmingumu. Sužinokite daugiau apie mūsų komandą ir jos pasiekimus.

SIIM SAVISAAR (KLASIKINIS KULTŪRIZMAS)

Siim yra 2018 m. Europos čempionato sidabro medalio laimėtojas ir daugkartinis Estijos klasikinio kultūrizmo čempionato nugalėtojas. Tartu mieste kasdien sportuojantis Siim taip pat yra gerbiamas asmeninis treneris ir kineziterapeutas.

KERLI DJOMINA (BIKINI FITNESAS)

Kerli yra Estijos čempionato sidabro medalio laimėtoja, aktyvi sportininkė ir tinklaraštininkė.

MONIKA SOOP (MITYBOS SPECIALISTĖ)

Monika yra gerbiama asmeninė trenerė ir mitybos specialistė, padėjusi daugeliui žmonių pradėti sveikesnį gyvenimo būdą. Monika treniruojasi "MyFitness" ir yra sukūrusi populiarias sveikos gyvensenos ir svorio metimo programas "The New You".

JANNO TALUMAA (KULTŪRIZMAS)

Janno yra perspektyvus jaunas sportininkas, 2017 m. Estijos jaunimo kultūrizmo čempionato nugalėtojas. Mums malonu remti Janno siekiant jo tikslų.

MIHKEL RUUT (JĖGOS TRIKOVĖ)

Mihkelis yra Estijos jaunimo čempionas ir jaunimo varžybų dalyvis, pagerinęs kelis Estijos jaunimo rekordus.

LIIS-MARIAN TOOMSE (BIKINI FITNESS)

Liis-Marian is a three time Estonian champion and absolute category winner. In addition she's a trainer and a competitive athlete with great knowledge of healthy nutrition.

KERTU MOISTO (BIKINI FITNESS)

Kertu is an ambulance nurse and team leader. In addition to her job, she's also active in fitness world. Kertu's first season was in 2022 and instantly won gold in Estonian Cup. In France's Diamond Cup she won silver. Now working on getting even better for next season and reaching new targets.

ANDRY KÕRE (Classic Bodybuilding)

Andry has been with this sport for a long time and in 2021 won silver medal in European Junior Games Classic Bodybuilding. Andry says that the basis of this sport is smart nutrition and effective training.